Sbírky mobilních telefonů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sbírky mobilních telefonů

Fórum sběratelů mobilních telefonů
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Přesunutí původních příspěvků.

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
vizitix




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 04. 08. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 3:37 pm

Zdravim,
dlouho jsem tu nebyl, a po nějaké době jsme sem zase přišel, a vidím nové fórum, téměř bez příspěvků. Byl bycvh rád, pokuď by mi někdo řkel proč zmizely všechny příspěvky, proč máme nové fórum a proč se ty staré nepřesunuly?
Návrat nahoru Goto down
marco11




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 23. 06. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeTue Aug 05, 2008 4:58 pm

Zdar. Toto je nove forum, povodne forum bude spustene aj so strankou koncom tohto roku.
Návrat nahoru Goto down
Kryštof K.




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 26. 07. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeTue Aug 05, 2008 10:35 pm

marco, ty ještě žiješ? Smile
Návrat nahoru Goto down
marco11




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 23. 06. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 11:51 am

Jo vypadá to tak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
vizitix




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 04. 08. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 1:34 pm

marco: zdravim tě Smile .. a všechny příspěvky se přesunou, nebo nenávratně zmizej?
Návrat nahoru Goto down
marco11




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 23. 06. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 1:20 am

aj ja ťa zdravím ale nepamatám si kdo jsi, určite si mal iný nick Smile
ešte neviem či príspevky presunieme alebo začneme odznova..
Návrat nahoru Goto down
Kryštof K.




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 26. 07. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 1:59 pm

Já jsem si psal jednou s Michalem Lomem a shodli jsme se, že by to chtělo spíš nějakou mezinárodní komunitu, jen v česku se to asi moc nechytne. Prostě nějakou obecnou komunitu s podstránkami pro různé jazyky. Co myslíte?
Návrat nahoru Goto down
marco11




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 23. 06. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 3:06 pm

Jo to by chtělo ale kto by to pak prekladal? Centrální stránka bude anglicky, jedine bych to prekladal cez nejaký translator, což by zas nebylo na moc vysoké úrovni..
Návrat nahoru Goto down
vizitix




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 04. 08. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 8:29 pm

marco: Měl jsem bud Reaper nebo fildas.. už nevim Smile
Návrat nahoru Goto down
marco11




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 23. 06. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 1:41 am

Jo už vím Smile
zas jiný nick?
Návrat nahoru Goto down
Kryštof K.




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 26. 07. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 9:06 pm

marco11 napsal:
Jo to by chtělo ale kto by to pak prekladal? Centrální stránka bude anglicky, jedine bych to prekladal cez nejaký translator, což by zas nebylo na moc vysoké úrovni..

no to jsem ani nemyslel, najit nejaky vhodny RS/forum/komunitni neco a to bude mit snad prekladu dost, ne? Smile Obsah mezi sebou urcite neprekladat, to by bylo horsi, nez lepsi.
Návrat nahoru Goto down
marco11




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 23. 06. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 4:07 pm

Koncom roku to budem spúšťať, každú pomoc vítam, ak by si s tým pomôcť vedel ozvi sa mi napríklad na ICQčko. Vďaka
Návrat nahoru Goto down
vizitix




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 04. 08. 08

Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 11:59 pm

marco: Já tenhle používám na MM, a všude na internetu.. tak proto..

jinak.. klidně s něčím lehčím pomůžu..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přesunutí původních příspěvků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesunutí původních příspěvků.   Přesunutí původních příspěvků. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přesunutí původních příspěvků.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sbírky mobilních telefonů :: Fórum :: Servis-
Přejdi na: