Sbírky mobilních telefonů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sbírky mobilních telefonů

Fórum sběratelů mobilních telefonů
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Siemens SL10

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
brodik




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 10. 09. 08

Siemens SL10 Empty
PříspěvekPředmět: Siemens SL10   Siemens SL10 Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 8:26 pm

Ahoj, sháním tenhle telefn, ve slušném stavu, s pokud možno co největším množstvím příslušenství (stolní nabíječka atd.) a za slušnou cenu.
Návrat nahoru Goto down
froggg




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 17. 10. 08

Siemens SL10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siemens SL10   Siemens SL10 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 12:51 am

No, tak to jsme dva. Taky sháním SL10 a taky S10.
Návrat nahoru Goto down
brodik




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 10. 09. 08

Siemens SL10 Empty
PříspěvekPředmět: siemens   Siemens SL10 Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 2:16 pm

Siemense SL10 už jsem dlouho neviděl. Ale mrkni se na Aukro nebo na jinej aukční server, tam se občas nějaký takový telefon objeví, S10 jsem tam sehnal. Funguje ale nemá anténu Sad nedávno se tam dokonce prodávala v kompletním balení. Ale SL10ku jsem tam fakt už tak půl roku neviděl.... Neutral
Návrat nahoru Goto down
froggg




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 17. 10. 08

Siemens SL10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siemens SL10   Siemens SL10 Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 10:07 pm

SL10 tam byla teď, ale neměla origo anténu a měla mm vůli mezi krytama, prej od toho, jak se tam někdo snažil dostat, navíc cena šla přes 500, tak jsem se na ní vykašlal. Přihodil jsem 520, nebo tak něják, už ani nevím, a bylo to málo, tak jsem odpochodoval.

S10 jsem tam ale vydražil minulý týden, dvě za 76 korun. Jsou vzhledově v pořádku, jen nevím, jestli fungují. Když ne, snad je opravím.
Návrat nahoru Goto down
brodik




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 10. 09. 08

Siemens SL10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siemens SL10   Siemens SL10 Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 1:23 pm

Jo máš pravdu (můžu s dovolením tykat?). Tuhle SL10 jsem tam vlastně viděl, sice fungovala, ale nevěděl, zda do toho mám jít kvůli tomu krytu, nevěděl jsem, zda by se to dalo psravit, musel bych to vidět. Jinak, zaměřuješ se na konkrétní značku nebo bereš všechno? Taky bych chtěl moc sehnat Ericsson T39m, to je oblíbený youngtimer, ale v naší sbírce (sbírám s přítelkyní), stále chybí Sad
Návrat nahoru Goto down
froggg




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 17. 10. 08

Siemens SL10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siemens SL10   Siemens SL10 Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 4:43 pm

Já mám tak něják všechno, ale zaměřit bych se chtěl hlavně na odolný telefony a Siemense. Ericssonů mám zrovna docela málo, jen T65 a R310. Jeden má prasklej displej, druhej je bez baterky. Ty baterky jsou celkově problém. Sháním teď aspoň jednu funkční pro S10, mám dvě a obě maj v háji baterku.
Návrat nahoru Goto down
brodik




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 10. 09. 08

Siemens SL10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siemens SL10   Siemens SL10 Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 6:21 pm

Já taky víceméně na všechno, Siemens tvoří po Nokii naší nejrozsáhlejší sbírku Very Happy S10 mi funguje, jen nemá tu anténu, je tam jen ta kovová pružina, takže v podstatě chybí jen ten gumový kryt, signál má. A je upadlý to tlačítko MEMO na boku, ale to asi nesežeeme. Jo, baterky se blbě do těhle veteránů shání. Potřebujeme baterku do C10 a Ericssona A1018s, jinak tu R310 bych si taky nechal líbit Wink
Návrat nahoru Goto down
marco11




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 23. 06. 08

Siemens SL10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siemens SL10   Siemens SL10 Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 8:05 pm

froggg napsal:
Já mám tak něják všechno, ale zaměřit bych se chtěl hlavně na odolný telefony a Siemense. Ericssonů mám zrovna docela málo, jen T65 a R310. Jeden má prasklej displej, druhej je bez baterky. Ty baterky jsou celkově problém. Sháním teď aspoň jednu funkční pro S10, mám dvě a obě maj v háji baterku.

skús sa spýtať Bonfira, ten má hodně príslušenství pro Siemensy, myslím že baterku pro S10 taky..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Siemens SL10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siemens SL10   Siemens SL10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Siemens SL10
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Siemens U10 a U15
» - Siemens only -
» Predam Siemens C75

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sbírky mobilních telefonů :: Burza :: Sháním-
Přejdi na: