Sbírky mobilních telefonů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sbírky mobilních telefonů

Fórum sběratelů mobilních telefonů
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Geocaching

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 44
Age : 38
Registration date : 22. 06. 08

Geocaching Empty
PříspěvekPředmět: Geocaching   Geocaching Icon_minitimeThu Sep 18, 2008 11:30 pm

Znáte geocaching? Kolik už máte keší? Já jsem registrovaný uživatel GC, ale zatím nevlastním GPS a keší mám cca 4 (všechny jsem našel pouze s pomocí kamaráda, který GPS má, ale já byl spíš ten "člověk v terénu"). Jednu keš jsem našel dokonce úplně bez navigace, jen jsem dostal informaci, že "někde" u té zříceniny je keš. No nakonec nebyla tak moc ukrytá.

Takže docela uvažuju, že si GPSku pořídím, geocaching je docela zábava. Ale na druhou stranu aby měl člověk nějaké výsledky, tak tomu musí věnovat hodně času. Uvidíme, třeba do toho půjdu
Návrat nahoru Goto down
https://retrophone.forum.st
Duspica




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 04. 07. 08

Geocaching Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geocaching   Geocaching Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 5:42 pm

A jakou GPS by si porizoval?

V mobilu? Ja mam v E90 nejakej programek na geo. ale chce si to tahat porad mapy z googlu coz me stve.mas nejakou dobrou jednoduchou a sikovnou alternativu?
Návrat nahoru Goto down
Kryštof K.




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 26. 07. 08

Geocaching Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geocaching   Geocaching Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 2:13 pm

Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 44
Age : 38
Registration date : 22. 06. 08

Geocaching Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geocaching   Geocaching Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 3:42 pm

Tak jsem si pořídil Fujistu Siemens T810, je v tom jak GPSka, tak telefon a vlastně celý počítač. Šikovná věcička, jen ta GPS není zrovna dokonalá. Ale co by člověk chtěl za ty peníze.

S přístrojem jsem se vydal občas po okolí a našel, ale je to náročnější, než jsem myslel Smile multikeše jsou občas docela náročný a často dost neurčitě definovaný, obyčejný keše ok, ale ve městě je jich hodně v mikro velikostech, čili zase náročný. Mezi budovami má GPSka přesnost tak +-5 až 10 metrů, takže pěkně naprd. Mám raděj ty lesní pařezy.
Návrat nahoru Goto down
https://retrophone.forum.st
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 44
Age : 38
Registration date : 22. 06. 08

Geocaching Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geocaching   Geocaching Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 1:08 am

Zatím moje skóre čítá cca 30 keší. Není to moc, ale žiju jinými věcmi, mám to hlavně pro zábavu.
S mým PDA jsem jinak spokojen. Najití signálu GPS venku není problém do 1 minuty a přesnost je dostatečná (cca 5 metrů). V lese nebo v husté zástavbě je to horší, tam se dá spoléhat na okruh asi 10 metrů a někdy i více. Ale to už bude asi nedostatek celého systému a nezáleží tolik na přístroji, který používáte.

Tak vzhůru na další keše
Návrat nahoru Goto down
https://retrophone.forum.st
Sponsored content





Geocaching Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geocaching   Geocaching Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Geocaching
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sbírky mobilních telefonů :: Zábava :: Odkazy-
Přejdi na: