Sbírky mobilních telefonů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sbírky mobilních telefonů

Fórum sběratelů mobilních telefonů
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Moje telefony

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
marco11




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 23. 06. 08

Moje telefony Empty
PříspěvekPředmět: Moje telefony   Moje telefony Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 1:14 am

Postupne sem budem pridávať fotky len teraz nemám moc času.
Ospravedlnte prosim kvalitu fotiek ale je to prvy pokus a inak asi ani neumim Neutral

Moje telefony Mits1jm8.th Moje telefony Mits2ux5.th Moje telefony Phil1tq3.th Moje telefony Phi2sx2.th Moje telefony Moto9800ui8.th Moje telefony Roamtl6.th Moje telefony Phil34ig2.th Moje telefony Moto8000gg9.th Moje telefony Alcqy7.th Moje telefony Urmll1.th Moje telefony Techxt2.th Moje telefony Necov8.th Moje telefony Sieub0.th Moje telefony Benejh7.th Moje telefony Noktz2.th
Moje telefony Stornomatic6000ac4.th Moje telefony Phil5qj0.th Moje telefony Mits3rl9.th Moje telefony Dandm5.th Moje telefony Bene2cv8.th Moje telefony Motopulwx3.th Moje telefony Mobyw1.th Moje telefony Mits4zm0.th Moje telefony Phil6zz3.th Moje telefony 99185280jh4.th
Návrat nahoru Goto down
marco11




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 23. 06. 08

Moje telefony Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje telefony   Moje telefony Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 10:28 pm

tohle je prvni varka, dalsi nafotim az bude cas Smile
Návrat nahoru Goto down
Duspica




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 04. 07. 08

Moje telefony Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje telefony   Moje telefony Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 4:41 pm

Nadhera chlape What a Face

Uz se tesim na dalsi kousky Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje telefony Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje telefony   Moje telefony Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Moje telefony
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Moje kousky :)
» Michal.lom

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sbírky mobilních telefonů :: Sbírky telefonů :: Sbírky uživatelů fóra-
Přejdi na: