Sbírky mobilních telefonů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sbírky mobilních telefonů

Fórum sběratelů mobilních telefonů
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 straceno a nalezeno

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
zmarcel




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 01. 09

straceno a nalezeno Empty
PříspěvekPředmět: straceno a nalezeno   straceno a nalezeno Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 10:25 pm

kdysi jsem koupil 2 mobily od sveho znameho z anglie pri stehováni jsem je s tratil no a tet jsem je nasel mobily, jsou nove nikdy nepoužitý mobilni telefonovani tenkrat stalo minuta asi 18 kc plne fukcni jedna se o nokii 2110 asi 2110i krasný luxusní mahagonové provedení a NEC G9 Data tenkrát jsem za jeden zaplatil asi 400 dm rok asi 1994
to zapadni marka byla asi 30kc Very Happy a dnes jsem je zase nasel bounce plne zachovalí jak jsem je tenkrat koupil
no telefonovat s nimi nebudu na to mam modernější mašiny oba maji originalni plne fukcni nabijecku nec ma nabyjecku do auta kombinovanou s domaci nabyjeckou na stekr do auta na 12 v . tak ze je asi prodám

straceno a nalezeno Mobilydh4
Návrat nahoru Goto down
Caddy




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 25. 06. 08

straceno a nalezeno Empty
PříspěvekPředmět: Re: straceno a nalezeno   straceno a nalezeno Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:00 am

a nejsou blokovany? Jde tam vsechno? Mozna by me to zajimalo, pokud fakt vypadaji nove Smile
Návrat nahoru Goto down
zmarcel




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 01. 09

straceno a nalezeno Empty
PříspěvekPředmět: straceno a nalezeno   straceno a nalezeno Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 5:17 pm

je to odblokovano jinak bych to tenkrat vubec nekupoval at tam dam jakou koliv kartu tak to funguje
par fotek moje sbírka Laughing Laughing dnesek a minulost
straceno a nalezeno 6
straceno a nalezeno 1
straceno a nalezeno 2
straceno a nalezeno 3
straceno a nalezeno 4
straceno a nalezeno 5
Návrat nahoru Goto down
Kryštof K.




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 26. 07. 08

straceno a nalezeno Empty
PříspěvekPředmět: Re: straceno a nalezeno   straceno a nalezeno Icon_minitimeTue May 19, 2009 10:33 pm

Ta 2110 se mi líbí. Za kolik?
Návrat nahoru Goto down
Cosmae

Cosmae


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 22. 01. 12

straceno a nalezeno Empty
PříspěvekPředmět: Re: straceno a nalezeno   straceno a nalezeno Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 5:05 am

Aj keby neboli odblokované, tak sa dajú odblokovať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





straceno a nalezeno Empty
PříspěvekPředmět: Re: straceno a nalezeno   straceno a nalezeno Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
straceno a nalezeno
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sbírky mobilních telefonů :: Burza :: Prodám-
Přejdi na: